Ustawianie anten Bytom i okolice

Oprócz montażu anten oraz zbiorczych instalacji antenowych oferujemy również ustawianie anten.
Świadczymy usługi w zakresie takim jak ustawianie anten satelitarnych oraz ustawianie anten naziemnych.
Prawidłowe wyregulowanie anteny gwarantuje jej prawidłową pracę i brak zakłóceń w odbiorze oglądanych programów.
Usługi ustawiania anten świadczymy dla osób indywidualnych, instalacje w mieszkaniach, domkach, blokach itp. oraz zajmujemy się ustawianiem anten zbiorczych.

Ustawianie anten satelitarnych jest najczęściej wykonywaną przez nas usługą w zakresie instalacji antenowych, często po silnych wiatrach antena przestawia się czy lekko wygina i trzeba ją dostroić. Pierwszym znakiem dla nas że antenę należy dostroić (zanim będzie za późno i sygnał zgubi się podczas oglądania np. Finału Mistrzostw Świata w piłkę nożną) jest pokazywanie się artefaktów, tzw. kratek, lub gubienie się sygnału podczas deszczu.

Ustawianiem anten zajmujemy się od około 2005 roku, posiadamy wieloletnie doświadczenie, zrobiliśmy w tym czasie tysiące ustawień anten zarówno satelitarnych jak i naziemnych. W tym czasie rozwiązaliśmy wiele różnych problemów z instalacjami antenowymi. Pracujemy na profesjonalnych miernikach podających nie tylko siłę i jakość sygnału ale także składowe błędów, które pozwalają nam ocenić i ustawić antenę w ten sposób by sygnał nie zanikał przy większych wiatrach czy deszczach. Wiele osób decydując się na zaproszenie instalatora nie zwraca na to uwagi ale zdarzają się jeszcze osoby, które przychodzą do klienta z miernikiem za 30 czy 100 parę złotych. Miernik taki pokazuje tylko siłę sygnału i ustawienie anteny nim jest bardzo niedokładne. Nasze mierniki posiadają Ber, Mer, konstelację oraz widmo i jeszcze kilka "bajerów". Jeśli chcecie państwo mieć prawidłowo ustawioną antenę to zapraszam do kontaktu i umówienia się na wizytę naszego instalatora. Ustawianie anten wymaga coraz większej wiedzy oraz dokładności, ze względu na mnożące się kanały w jakości HD oraz 4K dekodery mają coraz większe wymagania dotyczące sygnału. Jeśli interesuje Cię poprawienie lub ustawienie sygnału swojej anteny to zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy usługi w zakresie ustawiania anten w okolicach : 
- Bytom,
- Tarnowskie Góry,
- Radzionków,
- Piekary Śląskie,
- Chorzów,
- i sąsiadujące miasta.

Oprócz ustawiania anten zajmujemy się również montażem anten oraz montażem instalacji antenowych zbiorczych, a także montażem klimatyzacji, domofonów, alarmów i monitoringu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

ustawianie anten

 

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną poświęconą tylko instalacją antenowym, montażom i ustawieniom anten antenymontaz.pl